وقتی قیمت یک مغازه معادل اجاره ۳۰ ساله آن است اجاره مغازه خوب تر از خرید مغازه است و وقتی اجاره مغازه در یک نقطه نا مرغوب ۳۰ درصد اجاره در یک نقطه مرغوب است، مغازه در مکان نامرغوب خوب تر از اجاره در مکان مرغوب است و اگر گفته شود مغازه در مکان نامرغوب به افت فروش منجر می شود پاسخ این است که باید بازاریابی را جایگزین فروش کرد در فروش ، مشتری به سراغ فروشنده می رود و در بازاریابی فروشنده به سراغ مشتری می رود، بازار تشنه جنس ارزان تر است و باید فروشنده، مشتری طالب جنس ارزان تر را بیابد، ثروتمند کسی است که این دسته از مشتریان را می یابد و فقیر کسی است که فقط در مناطق مرغوب تجاری قادر به فروش است، این بحث شامل دفتر کار هم می شود.

کسانی در بازار کار می مانند که سرمایه گذاری یا هزینه کمتری در املاک تجاری انجام می دهند.

فعال اقتصادی موفق کسی است که املاک تجاری بیشتر از ده درصد کل ارزش سرمایه گذاری او را تشکیل نمی دهد یا اگر مالک نیست اجاره مغازه یا دفتر کار معادل کمتر از ۵ درصد فروش ماهانه اوست.

کسانی که با این الگو منطبق نیستند کم فعال شده و در آستانه حذف از بازارند و یا اگر فعال هستند ادامه فعالیت توجیه اقتصادی ندارد.

البته ادامه فعالیت ۷۰ درصد از فعالین اقتصادی فاقد توجیه اقتصادی است.

نوع تفکر خود را در خصوص املاک تجاری تغییر دهید.

 

در اینجاست که نقش بازاریابی اینترنتی نیز بیش از قبل نمایان خواهد شد، با بازاریابی در بستر اینترنت شما می توانید کسب و کار خود را فارغ از زمان و موقعیت جغرافیایی معرفی و تبلیغ کنید.

این نوع بازاریابی با هزینه بسیار کمتر در سطح وسیعی می تواند باعث رونق کسب و کار شما و افزایش فروش شود.

در این راستا، داشتن وبسایت با انجام خدمات سئو و همین طور شبکه های اجتماعی موثر خواهند بود.

به جای صرف هزینه‌های بالا برای تبلیغات و بازاریابی کافیست وب سایت خود را بهبود ببخشید تا گوگل شبانه‌روز برای شما بازدید بیشتر و مشتری بیاورد!

همچنین احتمال اینکه بازدیدکنندگان وب‌سایت شما به مشتری تبدیل شوند بسیار زیاد است چرا که آن‌ها محصول و خدماتی را در اینترنت جست‌و‌‌جو کرده‌اند که به آن نیاز دارند و گوگل سایت شما را به آن‌ها پیشنهاد داده است.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.