مقدمه

در سال‌های اخیر با گسترش کاربری سیستم‌های انفورماتیک، تغییراتی اساسی در زندگی بشر رقم خورده است.

نفوذ چشمگیر دنیای مجازی در زندگی انسان‌ها ـ که ناشی از تبادلات بی شمار در زمینه‌های اطلاعات، کالا و خدمات می‌باشد ـ تغییرات آتی در جامعه بشری را مبهم و دور از ذهن گردانده است.
در عصر پر هیاهوی اطلاعات و پیچیدگی‌های زندگی در عصر جدید، استفاده و بهره مندی از فضای سایبری به عنوان شاهراه تبادلات نوین، نقشی بسزا در افزایش کیفیت و سرعت، کاهش زمان و نیروی کار دارد.
حرکت پیوسته و بدون وقفه تکنولوژی‌های نوین عموما باعث سردرگمی و ابهام افراد جامعه می‌گردد که این مسئله نقش کارشناسان و متخصصین آشنا به این فناوری‌ها را که بخشی از این جریان هستند، به عنوان راهنما و معرف این تکنولوژی ها برجسته می‌نماید.
متاسفانه بدلیل ناآشنایی اکثریت جامعه که شامل مجموعه‌های کاری و تشکل‌های اجتماعی نیز می باشد و عدم شناخت صحیح از کاربردها و قابلیت‌های تکنولوژی‌های نو، کاربردهای متفاوت و تاثیرگذار در زندگی روزمره، با اتلاف هزینه و وقت، خدمات نامناسب، کندی در انجام امور و فعالیت‌ها و… مواجه هستیم.

تاریخچه شرکت

شرکت سپهر دانش و مهارت با نگاهی متفاوت به این موضوع و بهره مندی از مهارت کارشناسان کامپیوتر و دانش متخصصان علوم و فنون با هدف گسترش دانش در سطح جامعه و کاربردی کردن علوم و فناوری های روز از سال ۱۳۸۸ آغاز به فعالیت نمود تا اطلاعات و توانایی‌های فعالان عرصه تکنولوژی را به صورت کاربردی و عملی در اختیار سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌های خصوصی و دولتی و نیز عموم جامعه قرار دهد و در این مسیر اقدام به ارائه خدمات بسیاری از سازمان‌ها و ادارات دولتی و بخش خصوصی در این زمینه نمود.

خدمات شرکت

مهم ترین خدمات ارائه شده توسط شرکت عبارتند از:
پشتیبانی شبکه‌های رایانه‌ای
پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری
راه اندازی شبکه‌های یکپارچه
راه اندازی مدیریت متمرکز شبکه
راه اندازی و پشتیبانی وب سایت
مدیریت شبکه‌های سازمانی
مدیریت امنیت اطلاعات

ارائه راهکارهای کاربردی فناوری اطلاعات با هدف:
کاهش هزینه‌ها
کاهش رفت و آمد
افزایش رضایتمندی مشتریان
افزایش کیفیت خدمات
مدیریت و نظارت سازمانی از راه دور – ویژه مدیران

تیم کاری شرکت

مهندس اکبری

مدیرعامل شرکت

ایمیل: akbari.hamed@ictSepehr.ir

مهندس مجذوبی

مدیر داخلی و مدیر پشتیبانی

ایمیل: s.majzoubi@ictSepehr.ir

مهندس غلامی

مدیر تیم طراحی وب سایت

ایمیل: s.gholami@ictSepehr.ir

مهندس رازانی

مدرس و مشاور بین المللی کمپانی میکروتیک

مشاور شبکه

ایمیل: h.razani@ictSepehr.ir